Sprzęt ochrony osobistej

Maseczka ochronna

Maseczka ochronna wielokrotnego użytku w rozmiarze 175x170mm, wykonana w 100% z poliestru. Możliwość nadruku na całej powierzchni.

Uchwyt do maseczki ochronnej

Dzięki naszym uchwytom do maseczki zapomnisz o bólu i podrażnieniach! Cała powierzchnia uchwytu (175x30mm) podlega personalizacji zgodnie z projektem klienta.

Etui na maseczkę

Zapomnij o maseczkach rozrzuconych po wszystkich kątach! Nasze etui pozwoli Ci utrzymać maseczki w porządku i czystości, zawsze pod ręką. Personalizacja możliwa na całej powierzchni etui.

Przyłbica

Nasze przyłbice zakrywają całą twarz i chronią użytkowników przed rozpryskami, pyłkami, olejami, dymem, itd. Element dotykający czoła wykonany z miękkiej i przepuszczającej powietrze pianki jest gwarancją wygodnego noszenia. Regulowany pasek pozwala na idealne dopasowanie przyłbicy do indywidualnych wymagań użytkownika.

Multifunkcyjna bandana

Bandana znajduje zastosowanie w każdej sytuacji, z którą spotkasz się podczas aktywności na świeżym powietrzu. Podczas jazdy na rowerze chusta wielofunkcyjna ochroni przed potem cieknącym po twarzy czy pyłem na bezdrożach. Na wycieczce pieszej wykorzystasz swoją chustę do ochrony przed słońcem czy zimnem.

Chusta kwadratowa (55×55 cm, 100% poliester)

Całoroczna, cienka, poliestrowa chustka z twoim logo. Świetnie nadaje się do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu: jazdy na rowerze, motocyklu, nartach, do biegania itd. Chusta noszona na twarzy zmniejsza ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą kropelkową, np. COVID-19.

Maseczka wielokrotnego użytku

Maseczka wielokrotnego użytku, z możliwością nadruku dowolnego logo, wykonana z papieru syntetycznego, w rozmiarze 130x210mm. Maseczka jest produktem niemedycznym, ale zmniejsza ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą kropelkową, np. COVID-19.

Uchwyt na klamkę

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus vestibulum, lorem id auctor ullamcorper, metus velit placerat ante, nec cursus nisl est vel dui. Curabitur tincidunt eu nunc eget elementum. Maecenas in risus consectetur nulla scelerisque pharetra vitae a leo. Ut finibus posuere cursus.

Zdjęcia

FAQ – poznaj najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.